طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت متناسب با نوع محصولاتی که در فروشگاه عرضه می شود و با توجه به هویت بصری برند و در نظر گرفتن سلایق مشتری بر اساس جدیدترین طرح ها و متدها انجام می شود . به شما اطمینان می دهیم تمام اصول سئو در طراحی سایت پیاده سازی می شود و سایت با ابزارهای مربوطه بررسی خواهد شد.

سرویس کامل طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وبسایت ریسپانسیو وکتور

کاملا ریسپانسیو

طراحی فروشگاه با آپتایم بالا

فروشگاه آنلاین با آپتیام بالا

پشتیبانی از طریق ایمیل وکتور

پشتیبانی و آموزش

طراحی سایت فروشگاهی بر اساس اصول سئو

سوالی که برای خیلی از دارندگان سایت فروشگاهی مطرح می شود، این است که چطور میتوان در صفحات ابتدایی گوگل قرار گرفت و چه مزایایی دارد؟ اگر کمی روی الگوریتم های موتور جستجوی گوگل دقیق شویم، به راهکارهای جدیدی می رسیم که در ابتدای همه آن ها، طراحی سایت فروشگاهی بر اساس اصول سئو و استانداردهای مربوط به آن است. برای این که موضوع را شفاف تر کنیم، کمی در مورد سئو توضیح خواهیم داد.

اصول و استانداردهای سئو در واقع مجموعه تکنیک هایی هستند که باعث می شوند سایت شما بهتر به موتورهای جستجو شناسانده شود و در نهایت سایت تان اعتبار بیشتری به دست آورد تا به صفحات اولیه گوگل برسد. بر همین اساس مهم ترین موضوعی که در فروشگاه های اینترنتی مطرح است، سئو یا بهینه سازی وبسایت است. در واقع قبل از این که بیزینس خود را شروع کنید، باید به فکر طراحی سایت باشید و چه بهتر است که این کار بر اساس اصول سئو باشد. اگر سایت شما مطابق با استانداردهای سئو طراحی شده باشد، باعث افزایش ترافیک سایت شما و در نهایت فروش بیشتر می شود. امروزه بسیاری از سایت هایی که فروش آنلاین دارند، در تلاش هستند تا به کمک استراتژی های سئو، رتبه خود را در گوگل بالاتر ببرند و با این کار کاربران را ترغیب کنند که سایت آن ها را کلیک کنند.

رتبه سایت شما در گوگل رابطه مستقیم با تعداد کلیک دارد. یعنی اگر سایت شما در گوگل رتبه بهتری داشته باشد، تعداد کاربران بیشتری آن را کلیک خواهند کرد و این امر به کمک استفاده درست از استراتژی های سئو میسر است. هیچ گاه فراموش نکنید که اگر طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی از اصول سئو بهره مند باشد، در میان رقبا در بالاترین سطح از جستجوی گوگل قرار می گیرد.

شعار طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان ، طراحی سایت با هزار تومان، طراحی سایت با نازل ترین قیمت، طراحی سایت ارزان قیمت و شعارهایی از این دست، در بسیاری از وب سایت ها مشاهده می شود که در واقع تنها یک شعار است که یا پس از شروع کار، هزینه های مختلف جانبی زیادی گریبان شما را خواهد گرفت یا طراحی نامناسبی تحویل خواهید گرفت که مجبورید مجددا هزینه بیشتری برای طراحی مجدد بپردازید. بسیاری از سایت ها با شعارهای طراحی سایت فروشگاهی با تعرفه های ارزان قصد دارند کاربر را ترغیب کنند تا طراحی سایت شان را به آن ها بسپارند اما فراموش نکنید که یک طراح حرفه ای، هیچ گاه کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد.

چه نکات مهمی باید در طراحی سایت فروشگاهی بر اساس اصول سئو رعایت شود؟

در دنیای امروز لازم است برای طراحی سایت فروشگاهی خود نکاتی را رعایت کنید که بر اساس استانداردهای سئو باشد و در صورت استفاده از آن ها، به شما کمک می کنند سریع تر از سایت های مشابه در گوگل بالا بیایید.

ساختار لینگ بیلدینگ

برای این که محتوای صفحات شما در موتورهای جستجو دیده شود، نیاز به لینک است و اگر ساختار لینک شما به درستی چیده شده باشد، به  Crawler گوگل اجازه می دهد که راحت تر در صفحات مختلف سایت شما حرکت کند. سایت های زیادی وجود دارند که به دلیل طراحی نادرست، موتورهای جستجو نمی توانند به تمام محتواهای آن ها دسترسی داشته باشند و در نهایت رتبه پایین تری در گوگل خواهند داشت. یعنی حتی اگر سایت شما از محتوای عالی هم پر شده باشد، به دلیل نداشتن لینک بیلدینگ مناسب، ممکن است نسبت به سایر رقبا در رتبه های پایین تر قرار بگیرید.

محتوای قابل ایندکس شدن

نکته دیگری که در طراحی سایت فروشگاهی لازم است رعایت شود، محتوای قابل ایندکس شدن است که بر اساس استانداردهای سئو ، خیلی راحت می توانید به آن دست پیدا کنید. در واقع بهتر است محتوای شما به شکل فرمت متنی HTML باشد و معمولا محتواهایی که با این فرمت نیستند، توسط موتورهای جستجو شناسایی نمی شوند و ارزشی ندارند.

لینک های غیر قابل شناسایی

معمولا موتورهای جستجو نمی توانند سایت هایی که از جاوا اسکریپت برای لینک های خود استفاده کرده اند را شناسایی کنند. بنابراین اگر می خواهید صفحات سایت شما توسط ربات های موتورهای جستجو شناسایی و ایندکس شوند، بهتر است لینک های استانداردی که در HTML وجود دارد را جایگزین جاوا اسکریپت کنید. زمانی که یک فرد متخصص و آشنا به اصول سئو برای سایت فروشگاهی شما طراحی انجام می دهد، به این اصول آشناست و لازم نیست نگران ایندکس شدن یا نشدن محتوای خود باشید.

اهمیت تصویر در طراحی سایت شما

یکی دیگر از نقش های اصول سئو در طراحی سایت فروشگاهی ، استفاده درست و به جای تصاویر است. نحوه قرارگیری عکس ها و منطبق با استانداردهای سئو تاثیر زیادی در ظاهر سایت شما و جلب کردن نظر مخاطب دارد.

انتخاب درست کلمات کلیدی

و در نهایت استفاده از کلمات کلیدی مناسب و منطبق با بیزینس و سایت شما مهم ترین نکته است. الگوریتم های موتورهای جستجو به نوع کلمات کلیدی ای که استفاده می کنید و چگالی آن ها اهمیت زیادی می دهند. در واقع چگالی کلمات کلیدی در سایت شما و سایر سایت های مشابه بررسی می شوند و  اساس تراکم آن ها، نوع استفاده و بکر بودن شان، سایت ها را رتبه بندی می کنند. اگر شما در طراحی سایت فروشگاهی خود از کلمات کلیدی مناسب، بکر و در راستای نوع بیزینس تان استفاده کنید، راحت تر برای موتورهای جستجو قابل شناسایی خواهید بود.

نباتک پیشرو در طراحی سایت فروشگاهی بر اساس استانداردهای سئو

بر اساس استراتژی هایی که نباتک در نظر گرفته است، شما می توانید طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را با قیمت مناسب و به صورت تخصصی انجام دهید. وبسایت نباتک علاوه بر تعیین استانداردهای سئو برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما، در همین زمینه مشاوره تخصصی هم ارائه می دهد که بر همین اساس شما می توانید سایت خود را به صورت کاملا اختصاصی و بر اساس معیارهای مد نظرتان تحویل بگیرید.

طراحی سایت در مجموعه نباتک بر اساس به روز ترین متدها و به کمک تیم متخصص انجام می شود تا شما را به اهداف تان نزدیک تر کند. طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو بوده و زیبایی سایت در تمامی نمایشگرها رعایت می شود. شما می توانید با مشخص کردن هدف تان از راه اندازی وبسایت، ظاهر آن را سفارشی سازی کنید تا وبسایت شما، ویترینی از محصولات شما باشد.

آموزش و پشتیبانی

نباتک تنها به طراحی سایت بسنده نخواهد کرد و همراه شما خواهد ماند. تیم طراحی سایت فروشگاهی نباتک تا دو ماه همراه شما خواهند بود تا هرگونه آموزش و پلن های مدیریت سایت که لازم است را ارائه دهند و در صورت بروز هرگونه مشکل آن را رفع کنند.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

هنگامی طراحی یک سایت فروشگاهی ، امکانات مختلفی وجود خواهد داشت که باعث تغییر قیمت خواهد شد. شما می توانید برای سایت خود هرکدام از امکانات زیر را سفارش دهید.

 • انتخاب قالب مناسب و بر اساس نوع بیزینس شما
 • داشتن پنل مدیریت
 • ریسپانسیو بودن و سازگاری با هر نوع وسیله ای اعم از موبایل، تبلت و لپ تاپ
 • امنیت بالای سایت و غیر قابل هک بودن
 • ظاهر زیبا و بر اساس به روز ترین طراحی های گرافیکی مورد علاقه کاربر
 • سرعت بالای وبسایت یا page speed
 • وجود امکان وبلاگ نویسی
 • کدنویسی تمیز و بر اساس اصول سئو

 

خدماتی که نباتک برای طراحی سایت فروشگاهی به شما ارائه می دهد:

 • طراحی وب سایت بر اساس جدید ترین اصول و استانداردهای سئو
 • طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی بر اساس نیازمندی های شما
 • طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو و سازگار با موبایل، دستکتاپ و تبلت
 • پشتیبانی و آموزش به مدت دو ماه و ارائه پلن های آموزشی برای مدیریت بهتر
 • کدنویسی بر اساس به روزترین استانداردهای سئو و مورد قبول گوگل
 • استفاده از جدیدترین ایده ها در زمینه طراحی سایت فروشگاهی
 • استفاده از بهترین انواع طراحی های گرافیکی

سوالات متداول

آیا پس از طراحی سایت ، امکان حذف یا اضافه کردن قابلیت ها وجود دارد؟

بله شما می توانید مواردی که مدنظرتان هست، به تیم طراحی سایت فروشگاهی نباتک اعلام کنید تا طرح مورد نظر شما پیاده سازی شود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

بسته به امکاناتی که در هنگام طراحی استفاده می شود، قیمت آن متفاوت خواهد بود که در سایت به طور کامل بیان شده است.

در صورت بروز مشکل بعد از طراحی سایت باید چکار کرد؟

تیم پشتیبانی طراحی سایت نباتک تا دو ماه همراه شما خواهند بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل، آن را رفع کنند.